hologram-youtube-logo-hologram-youtube-logo-image-blue-background.jpg

קניית צפיות ליוטיוב אמיתיות – כמה עולה קניית צפיות ליוטיוב?

קניית צפיות ליוטיוב אמיתיותאנחנו חיים בעידן בו אם אתם בעלים של מותג או אם אישיות מפורסמת, אתם חייבים שתהיה לכם נוכחות משמעותית ברשת. מותגים רבים משתמשים ברשתות כדי לייצר קשר ישיר עם קהל היעד שלהם וכדי להגיע לקהלים חדשים. אחת הדרכים האיכותיות ליצירת נוכחות ברשת היא יצירת תוכן וידיאו. זמרים יכולים להודיע לקהל שלהם על הופעות חדשות, משפיענים יכולים לפרסם מוצרים שהם אוהבים ולעודד את העוקבים שלהם לרכוש, אפשר לייצר קורסים דיגיטליים ללימוד ועוד.
כידוע, אין משמעות לתוכן ברשת אם הוא לא מופץ להרבה אנשים כמו שצריך, לכן פעמים רבות אם אנחנו רוצים לקדם את התוכן שלנו אנחנו פונים לאפשרות של קניית צפיות ליוטיוב אמיתיות.

איך מייצרים סרטונים ליוטיוב?


כיום קל מאד כמעט לכל אחד לייצר סרטונים ליוטיוב. כל מה שצריך זה טלפון נייד עם מצלמה טובה ואיכותית. למי שרוצה להשקיע יותר, אפשר לקנות ציוד מעט יותר מקצועי, כמו מוט סלפי, טבעת תאורה, מיקרופון איכותי וכדומה. את הסרטונים אפשר לערוך בקלות במכוון תוכנות ברשת, כל מה שצריך זה קצת סבלנות ללמוד את התהליך. סרטון טוב מתחיל מרעיון טוב, אז אם אתם יצירתיים תוכלו להתחיל דיי מהר, בהמשך תלמדו את הקהל שלכם, מה הם אוהבים ומה גורם להם לצפות ותוכלו לייצר סרטונים נוספים באותו הסגנון. אחרי שיצרתם את הסרטון תצטרכו לקדם אותו, אחת השיטות היא קניית צפיות ליוטיוב אמיתיות.
מלבד היתרון ביצירת קשר ישיר עם הקהל שלכם או של המוצר, יש דרכים נוספות להרוויח כסף מסרטוני יוטיוב.

איך מרוויחים כסף מיוטיוב?


בטח שמעתם פעמים רבות על אושיות רשת שעושות המון כסף מסרטוני יוטיוב ולא הבנתם איך. יש כמה שיטות להרוויח כסף מיוטיוב. השיטה הראשונה היא באמצעות מונוטיזציה, שילוב פרסומות לפני, באמצע או בסוף הסרטון שיצרתם. לא כל אחד מתאים לשיטה הזו, כי הסרטונים צריכים להיות מאושרים על ידי יוטיוב, צריך לכלול תוכן מקורי בלבד עם אישורים לשימושים מסחריים והתוכן צריך להיות כזה שמפרסמים ירצו לחבור אליו. אם תצליחו לעבוד עם יוטיוב בשיטה הזו, ואם תעלו הרבה סרטונים, ותקבלו הרבה צפיות, תוכלו להרוויח יותר מפרסומות המשולבות בסרטונים שלכם. בנוסף לשילוב פרסומות, אתם יכולים לייצר בעצמכם תוכן שיווקי. לייצר שיתופי פעולה מסחריים עם גורמים שירצו לשלב בסרטונים שלכם מוצרים למכירה. אתם תעודדו את העוקבים שלכם לרכוש וכך תרוויחו עוד כסף. ככל שהמוצרים יתאימו יותר לקהל היעד שלכם והמלצות שלכם יהיו יותר אותנטיות תוכלו להרוויח יותר. אם הצלחתם לקדם את הסרטונים שלכם ויש לכם הרבה צפיות, תוכלו לקדם יצרני תוכן אחרים ובכך לייצר אפיק רווח נוסף.לא משנה באיזה שיטת רווח תתמקדו, ככל שיהיו לכם יותר צפיות תוכלו להרוויח יותר כסף, לכן קניית צפיות ליוטיוב אמיתיות היא חשובה.


איך מקדמים את הסרטונים שלכם?


יצרתם סרטונים, מה השלב הבא? קודם כל בעת העלאת הסרטון ליוטיוב עליכם לדאוג שהכותרת של הסרטון והטקסט שמתאר אותו יתאימו לתוכן, יהיו מעניינים ויעשו חשק לצפות. סרטונים עם תוכן איכותי ומדויק מקודמים גבוה יותר בחיפוש של גוגל ונחשפים ליותר אנשים. יותר חשיפות לסרטון מובילות ליותר צפיות בסרטון, יותר צפיות בסרטון מובילות לעוד צפיות. למעשה אם יצרתם סרטונים ליוטיוב מה שהכי חשוב לכם הוא שגולשים יצפו בהם, אחרת מה הטעם? אם ככה, מה גורם לאנשים לצפות בסרטונים? ראשית כל, סרטונים שעולים טוב בחיפוש בגוגל גורמים ליותר גולשים לצפות בהם, וככל שיותר גולשים צופים בסרטונים כך הסרטונים עולים יותר טוב בגוגל. מבלבל? מעט, אבל ככה זה עובד. לכן, קניית צפיות ליוטיוב אמיתיות תעזור לכם לצבור בהמשך צפיות נוספות על ידי גולשים נוספים ולהפוך את הסרטון שלכם ליותר ויראלי. אם התוכן שיצרתם מספיק מעניין ומדויק, הגולשים שצפו בו ישתפו אותו עם גולשים נוספים ובכך יגרמו לעלייה נוספת בצפיות.

למה חשובה קניית צפיות ליוטיוב אמיתיות?


יש חברות רבות שמציעות קניית צפיות ליוטיוב, כשמחפשים את השירות הזה, חשוב מאד לשים לב שמדובר בחברות שמציעות צפיות אמיתיות ולא בבוטים או בשיטות אחרות. כאשר הצפיות נתפסות על ידי גוגל כצפיות לא אמיתיות הן עלולות להיפסל ואף לייצר בעיות לחשבון שלכם מול גוגל.

כמה עולה קניית צפיות ליוטיוב אמיתיות?


קניית צפיות ליוטיוב אמיתיות מוצעת בדרך כלל בחבילות של כמויות שונות של צפיות. החבילות נעות בין מאות צפיות, לאלפים ואפילו עשרות אלפים. והמחיר לצפייה משתנה בהתאם. ככל שתקנו יותר צפיות המחיר של צפייה בודדת יהיה נמוך יותר. המחיר לאלף צפיות לדוגמה יכול לעלות כ-20 ₪ בלבד, 0.02 אגורות לצפייה בודדת. אם תרכשו 50,000 צפיות החבילה תעלה כ-720 ₪, והמחיר לצפייה בודדת יהיה 0.0144 אגורות בלבד. כשרוכשים יותר צפיות לרוב מקבלים גם יותר צפיות באופן אורגני וגם משלמים פחות על כל צפייה, לכן יש לקחת זאת בחשבון כאשר תתכננו את אופן הקידום לסרטונים שלכם.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים