קרדיט תמונה:shutterstock

סידור פרחים באירועים-איך עושים את זה נכון?

עיצוב האירוע הוא נושא בעל חשיבות גדולה. האווירה שנוצרת באולם, המראה השלם שכולל את כל הפרטים הקטנים, הם אלו שמרכיבים בסופו של דבר את האירוע שלכם על כל מה שכלול בו. לכן משקיעים המון מחשבה וגם סכומי כסף גדולים מאוד בנושא זה. אחד המריכים הדומיננטיים הוא סידור פרחים באירועים. כאן נקרא על הנושא ונלמד איך עושים את זה נכון.

סידור פרחים באירועים, כך תעשו את זה נכון

  • בכל אירוע חשוב להגדיר לפני הכול את הקונספט אותו רוצים ליצור. מהי האווירה אליה חותרים? איך תרצו להגדיר את האירוע? חשוב לנו לצאת לדרך כאשר ברור לנו למה אנו חותרים. כי אם אין לנו את ההבנה הזו אנחנו עלולים להיכשל בבחירות שאינן תואמות למטרה. רק בגלל התלהבות מקומית או מצב רוח לא ברור….
  • סידור פרחים באירועים צריכים להתאים לכל המכלול הקיים. זה כולל את המראה של האולם בו נערך האירוע, צבע המפות, סט הכלים ואפילו סוג האוכל שעומדים להגיש. כאשר הפרחים מתאימים את עצמם לכל זה, התוצאה שתיווצר תהיה הרמונית ומלאת טעם.
  • פרחים חיים משדרגים את האווירה, הם תורמים את הניחוח הטבעי ואת הצבעים המיוחדים שלהם. אך כדי שהם יהיו במיטבם באירוע, חשוב לבחור אותם נכון. בחירה נכונה מתייחסת לשלב של הפרחים. כאשר רוכשים פרחים לבית בוחרים לרוב פרחים שעדיין לא נפתחו לגמרי, כך ניתן ליהנות מהם ימים רבים יותר. אך כאשר בוחרים סידור פרחים באירועים הם צריכים להיות בשיא הפריחה שלהם. כלומר, פרחים שבעת האירוע פתוחים ונראים מושלם.
  • סידור פרחים באירועים צריך לקחת בחשבון את החוויה של הנוכחים באולם. הדבר מתייחס למיקום של הפרחים. גם אתם נכחתם באירוע בו סידור פרחים במרכז השולחן הפריע לכם לראות את אלו שיושבים מולכם? גם אתם ניסיתם למצוא את החריץ בו תוכלו להציץ על הקיר המרכזי בו בוצעה הקרנה, ומרכזי השולחן הסתירו אותו? חשוב לבחור סידור פרחים בגובה מתאים, כך שהוא לא יהיה מול העיניים ממש.
  • סידור פרחים באירוע חייב לקחת בחשבון את המרחב שיש על השולחנות. אי אפשר לתפוס שטח עיקרי עם פרחים ענקיים. מה שיגרום לכך שלא תמצאו מקום להניח צלחות, מגשים או משקאות.
  • עיצוב פרחים ושזירה הוא מקצוע בפני עצמו. אך סידורי פרחים לאירועים מצריכים התמחות מיוחדת. כי היכולת להיכנס לאולם ולהלביש אותו בפריחה חגיגית מצריכה כלים מקצועיים וגם חוש אסתטי מפותח. לכן נכון לבחור חברה מקצועית עבור סידורי פרחים לאירועים.
  • אם אתם רוצים לשלב סידור פרחים ומעוניינים להזמין אותו מוכן, אתם צריכים לבדוק את האפשרויות ולהתרשם מעיצובים קיימים. לפרטים לחצו וגלו עולם שלם של עיצובים, פרחים, שילובים ויצירות מדהימות בפרחים. אלו שיקפיצו את האווירה באולם ולכן גם את האירוע כולו.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

נונו חדרה סלטים בהרכבה עצמית

עולם הקניות במכולת הופך להייטק. סטארט-אפ חדש המציא ערכת סלטים "חכמה" המאפשרת ללקוחות להרכיב את הסלטים שלהם על ידי סריקת

בלוג

רעיונות לאירועי חברה

אירועי חברה הם אחד הדברים החשובים ביותר לעובדים ולמנהלים כאחד. שגרת העבודה השוחקת יכולה לגרום לעובדים לעבוד על אוטומט בלי

5 טיפים עבור הסעות לאירועים

החלטתם שאתם רוצים להזמין שירותי הסעות לאירועים? יש לכם בקרוב אירוע חשוב כמו חתונה? בר מצווה? או שאולי אתם מתכננים