6

מקומות לכנסים

אולמות מפוארים באזור אשדוד יכולים לשמש למגוון רחב של מטרות ויעדים. ישנם אולמות שהם למעשה מקומות לברית באשדוד. יש גם אולמות שמשמשים לאירועים אחרים, למשל אולם אירועים לבר מצווה. בנוסף ולהבדיל, יש גם אולמות מרהיבים שבהם ניתן לקיים לא רק אירועים משפחתיים מסוג זה. יש אולמות שיכולים באותו האופן, להוות גם מקומות לכנסים. אם נחוץ לכם מן מקום ראוי, שלא יהיה קיטשי וגם לא נדוש, שלא יהיה פשוט ושיציע יופי של אווירה, יש לנו מקום בדיוק כזה להכיר לכם. אולמי אילבן מציעים מיקום מעולה, חניה בשפע ועיצוב מרהיב. אם ניסיתם לחפש מקומות לכנסים ולא מצאתם את מבוקשתם, זה הזמן להכיר מקום אחר שיודע ללבוש ולפשוט צורה, שיודע לבנות עבורכם את הקונספט הרצוי, בדיוק לכנס שלכם.

אל תחשבו בקטן

אנו מאמינים שגם מקומות לכנסים מעונבים צריכים להישמר מן הרגיל והבנאלי. אנו מאמנים שאם רוצים תוצאה מעולה, צריך את המקום המרווח מחד ואת התנאים והמתקנים הנדרשים מאידך. יש מקומות מיוחדים לחתונה קטנה שיתאימו לעריכת כנסים קטנים. יש מקומות לברית באשדוד שיכולים להתאים גם לכנסים די גדולים. באולמי אילבן תוכלו למצוא מקום מושלם לכנסים עד לכמה מאות משתתפים. כאן תוכלו לקיים כנס אינטימי או כנס מרובה משתתפים. עד כמה מרובה משתתפים? המקום יכול להכיל עד 500 איש, בנוחות.

אפילו אם נחוצים לכם מקומות לכנסים למספר משתתפים קטן, אתם לא חייבים לחשוב בקטן. אולמי אילבן גאים להיות חלק מאותה משפחה של מקומות מיוחדים לחתונה קטנה שיודעים לארח גם כנסים לחברות המובילות במשק. ניתן להפיק אירוע קונספט כפי הרצוי לכם – גם בקטן וגם בגדול, תוך שימוש באבזור איכותי וכיבוד נלווה שישלים את הכנס, ממש לטעמכם.

אולמי אילבן – תשבחות מלוא החופן

באולמי אילבן דואגים להעניק את הטאץ’ הנכון והראוי לכל אירוע או כנס המתקיים במקום. בתור אולם אירועים לבר מצווה זכו אולמי אילבן לתשובות מקיר לקיר. באותה מידה, גם בקרב אלה שמחפשים מקומות לכנסים קיבלו במקום תשבחות מלוא החופן. מה הסוד? אנשי מקצוע המבינים בכנסים ובאירועים והשקעה ברוחב יד בתשתיות הנדרשות.

 

 

נגישות