אולמי אילבן

מקום לבר מצווה

המקום הנכון ביותר לצורך העלייה לתורה הינו בית הכנסת. אבל כאשר אנו מדברים על מקום לבר מצווה אנו מתכוונים למקום שבו מקיימים את המסיבה המסורתית, ביחד עם כל החברים וביחד עם המשפחה וכל האנשים החשובים לכם. באולמי אילבן גאים להציג אולם מרשים ומגוון הפתעות, זהו מקום שמתאים בתור מקום מיוחד לחתונה קטנה באשדוד ממש כפי שהוא יכול להתאים בדיוק בתור מקום לבר מצווה מושקע, מרהיב ושמח.

הבסיס לאירוע, סטנדרט גבוה

יש אולמות לברית באשדוד שבהם לא תרצו בשום אופן לקיים בר או בת מצווה. אתם יכולים להיות בטוחים כי אולמי אילבן, שנמצאים בראש הרשימה הנבחרת של אולמות לחתונות קטנות נערכים כמו שצריך גם כאשר מזמינים את המקום לכבוד בר מצווה. בתור מקום לבר מצווה מציעים שירות יוצא מן הכלל, סיוע בגיבוש קונספט ומגוון רחב של פינוקים ואטרקציות. לא רק אוכל משובח יש במקום. לא רק אווירה נעימה והרבה הקשבה מצד הצוות המקצועי אתם צפויים להכיר. בתור מקום לבר מצווה שלא מתפשר, תפגשו סטנדרט גבוה בכל היבט, בכל דבר, בכל פסיק ובכל נקודה.

תמהיל של אטרקציות מלהיבות

אם יצא לכם לבקר פעם באולמי אילבן שמתם בוודאי לב כי זהו מקום מיוחד לחתונה קטנה באשדוד. יתכן שביקרתם שם בברית מושקעת שכן האולם שייך לטופ מבין אותם אולמות לברית באשדוד. אבל כאשר אתם מגיעים לצורך קיום בר מצווה, תרצו לדעת יותר על מה צפוי ומה מקבלים.

בתור מקום לבר מצווה נותנים לכם באולמי אילבן מערכת הגברה משוכללת ורחבת ריקודים. אתם זכאים גם לקבל חדר אטרקציות מיוחד, מלהיב ואפילו מטריף חושים. יש קונסולות משחק וסימולטורים ושולחנות משחק (כגון כדורגל או הוקי אוויר). כל אלה, לא מחליפים את הכיבוד המנצח שיערב לחיכם של האורחים והמוזמנים שבאו מקרוב ומרחוק. אין ספק כי יש אולמות לחתונות קטנות שלא יודעים לערוך בר מצווה מרהיב ומקפיץ. תמהיל מקפיץ של אטרקציות מלהיבות כאלה ואחרות באולם מרהיב ובעיקר צוות שמתמחה בהפקת אירועי צעירים, בר מצוות וכנסים נוצצים – בזכות כל זה מקבלים בסופו של דבר בר מצווה נהדר!

 

נגישות