6

מקום לברית בשפלה

לא לכולם מתאים לערוך ברית באולם החתונות הכי מפואר והכי יקר שקיים. אך כמובן, לא כדאי לערוך את הברית במקום שיהיה קר ומנוכר. אצלנו, באולמי אילבן, תמצאו מקום מיוחד לאירוע באשדוד, מקום שלא מנסה לנקר את העיניים אבל שומר תמיד על רמה גבוהה ופינוק לאורחים. אם אתם רוצים מקום לברית בשפלה שבו תרגישו כמו בבית והצוות תמיד מעניק שירות עם חיוך, בואו לבקר אצלנו, אולמי אילבן הידועים.

אולמי אילבן – מקום טוב, עם שם טוב

יש כמה וכמה מקומות מיוחדים לאירועים באשדוד ואולמי אילבן נחשבים בהחלט למקום מיוחד וראוי. את שמו הטוב בתור מקום לברית בשפלה קיבל האולם בזכות שורה ארוכה של אירועים שכולם זכו להצלחה. בחלל רחב ידיים (יש מקום בשפע גם לכמה מאות מוזמנים) ועיצוב שעושה חמים בלב, קל ליהנות מהשירות ומהחוויה הכוללת.

מהי בדיוק הכוונה שלנו כאשר אנו מדברים על מקום לאירועים קטנים באשדוד, שדואג לכם ליופי של חוויה? אנו מתכוונים בכך למקום שדואג לקטנים ולגדולים גם יחד. לצד שירות ברמה גבוהה, ניתן להזמין חדר משחקים ואטרקציות לילדים. לצד סידור שולחנות מרהיב, תוכלו לקבל סיוע בהפקת האירוע מכל הזוויות, כך שכל מה שיישאר לכם לעשות זה להגיע וליהנות. עם מחויבות לשירות  ומחויבות למוניטין, עם חניה בשפע ותפריט מנצח, מובטחת גם לכם שביעות רצון מלאה. מקום לברית בשפלה? רק אולמי אילבן!

אולמי אילבן – תמיד מוכנים לשירותכם

אם שמעתם כי אולמי אילבן הינם מקום מיוחד לאירוע באשדוד אתם צודקים. אם אמרו לכם שזהו מקום מושלם לחתונות, זה בהחלט נכון. אבל זהו גם מקום לברית בשפלה שדואג עבורכם לחוויה נפלאה. לא בכל אותם מקומות מיוחדים לאירועים באשדוד תמצאו מערכת הגברה ותאורה שילטפו לכם את האוזניים ואת העיניים. לא בכל מקום לברית בשפלה ידאגו לכם לתפריט באמת מושקע, ושפע מכל הלב. לא בכל מקום תוכלו לארח עד 500 מוזמנים, בנוחות ובנינוחות. אז אם אתם מחפשים מקום לאירועים קטנים באשדוד או שנחוץ לכם מקום לאירועי בוטיק קטנים, אולמי אילבן – אנחנו תמיד מוכנים לשירותכם.

 

נגישות