צילום - freepik

מגש גבינות או מגש פירות – מה עדיף?

רוצים לעשות בקרוב אירוע מיוחד? אתם תצטרכו לעשות את הבחירה בין מגש גבינות ובין מגש פירות. כאשר לכל אחת מהאפשרויות האלה יש את היתרונות אך גם את החסרונות שלה. חשוב מאוד שתעשו בחירה שתהיו שלמים איתה, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם נותנים לאורחים שלכם את הטוב ביותר. הרי האוכל שתגישו באירוע שלכם יכול לעשות את ככל ההבדל, כך שאתם צריכים לקחת זאת בחשבון.

אז מה יהיה לכם הכי נכון לבחור? בדיוק על השאלה הזאת אנו החלטנו לכתוב את המאמר הבא. כך שברגע האמת אתם תדעו בדיוק איזה סוג של מגש הוא הכי טוב עבורכם. כי לא תמיד תהיה לכם את האפשרות להחזיר את הגלגל לאחור ולשנות את הבחירה שלכם, אז למה שתעשו טעות שעלולה לעלות לכם ביוקר כאשר תסתכלו לאחור?

 

תנסו להבין מה האורחים שלכם מעדיפים

הבחירה בין משלוח פירות ובין משלוח גבינות היא לא בחירה פשוטה, אך אתם צריכים לחשוב איזה מבין המשלוחים האורחים שלכם מעדיפים. כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו אתם בוחרים את הבחירה הכי טובה שיש, כי מדובר על בחירה שמותאמת באופן ספציפי לאורחים שלכם. בסוף הם יהיו אלה שיצטרכו להנות מהאוכל, ואתם תהיו אלה שתוכלו לקצור את המחמאות – כי עשיתם בחירה שהיא שמה את האורחים שלכם בראש סדר העדיפויות.

 

תעשו את הבחירה על סמך התקציב שלכם

ההבדל בין מגש פירות לבין מגש גבינות הוא לא רק הבדל בתכולה של כל מגש, יש גם הבדלים שבאים לידיי ביטוי בעלות של כל אחת מהאפשרויות. לכן ברגע שאתם תבינו מה התקציב שעומד לרשותכם, אתם תוכלו לעשות בחירה שתהיה הכי מתאימה לכם. כי בסוף אתם תרצו להוציא את מירב התועלת מהתקציב שעומד לרשותכם, ולבחור את המגש שהכי יפנק את האורחים שלכם.

 

התאימו את המגש לאירוע שאתם מתכננים

ישנה חשיבות להתאים את המגש לאופי של האירוע שלכם, כך שמה שהאורחים שלכם יטעמו יהיה מתאים לאירוע שבו הם נמצאים. אם לא תהיה התאמה בין האוכל ובין האירוע, אתם עלולים לגרום לאורחים שלכם סוג של אכזבה מסוימת. כך שאם אתם יודעים כבר מהו הקונספט של האירוע, קחו לעצמכם כמה דקות על מנת להבין האם רצוי לעשות משלוח פירות או משלוח גבינות.

 

למה לבחור? אתם יכולים גם וגם!

אתם רוצים לתת לאורחים שלכם להרגיש הכי טוב שיש? אז אתם לא צריכים לעשות את ההפרדה בין מגש גבינות לבין מגש פירות. אתם תוכלו להעניק לאורחים שלכם את שתי האפשרויות הללו, וכל אורח יוכל לבחור את האפשרות המועדפת עליו. ברגע שהאורחים שלכם יבינו שאתם לא מחסירים מהם שום דבר, הם יבינו כי האירוע שלכם הוא האירוע הכי טוב שיש.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

רעיונות לאירועי חברה

אירועי חברה הם אחד הדברים החשובים ביותר לעובדים ולמנהלים כאחד. שגרת העבודה השוחקת יכולה לגרום לעובדים לעבוד על אוטומט בלי

5 טיפים עבור הסעות לאירועים

החלטתם שאתם רוצים להזמין שירותי הסעות לאירועים? יש לכם בקרוב אירוע חשוב כמו חתונה? בר מצווה? או שאולי אתם מתכננים