אולם אירוע לברית

חתונות קטנות

אירועים ובפרט חתונות צריכים להיות שמחים, אופטימיים, מלאי חיים וקצב, מלבבים וכמובן גם טעימים. בלי אוכל טוב ואלכוהול משובח, הצלחת האירוע לוקה בחסר. יחד עם זאת, אין שום כלל שקובע כי רק חתונות גדולות ומרובות משתתפים יכולות להתנהל באווירה מלאת שמחה ויופי. עבור זוגות שמתכננים חתונה קטנה, כל מה שצריך בשביל להתחיל את ההכנות ברגל ימין זה למצוא אולם לחתונה קטנה. האולם המתאים, שלא יהיה גדול מדי מצד אחד אבל גם לא יהיה צפוף ביחס למספר האורחים מצד שני, יאפשר לחגוג אירוע שמח, נעים ואם רק רוצים – גם מאוד מרהיב. באולמי אילבן מתמחים בעריכת אירועי בוטיק קטנים, עם דגש על חתונות קטנות. אם נחוץ לכם אולם מרהיב וצוות המתמחה בהפקת אירועים קטנים באווירה מושלמת ואתם מוזמנים להיווכח בעצמכם.

גם אירוע קטן צריך לתכנן

הטיפ החשוב ביותר, לדעתנו, כאשר מארגנים חתונות קטנות זה לא ליפול למלכודות בעייתיות. אם אתם מחפשים כעת מקומות לאירועים בשפלה אל תפלו למלכודת שגורסת כי אירוע קטן לא צריך לתכנן באופן מדוקדק. נכון, אמנם, כי חתונות קטנות כוללות פחות מוזמנים אבל הזמנות, סידורי שולחנות, תיאום עם מעצבת שמלות, צלם, הסעה לחתונה – את כל זה ויותר צריך לארגן כמו בכל אירוע גדול.

גם אולם לחתונה קטנה צריך לבחור בשימת לב. למעשה, כאשר מתקיימות חתונות קטנות באולמות יחסית קטנים, כל טעות בתכנון או אי שימת לב בזמן ההכנות נראית הרבה יותר בבירור בזמן האירוע. לכן, חשוב שבעתיים לארגן היטב את קבלת הפנים. חשוב להקפיד על הסידור של האולם, על סידור השולחנות, על סידורי הפרחים וכל יתר הקישוטים.

תפריט מושקע וכל הפינוקים

אולמי אילבן מקבלים בזרועות פתוחות חתונות קטנות. השירות כולל את כל האלמנטים שעוזרים להפיק אירוע מעולה וגם מפנק. זה המקום לציין את חשיבות התפריט, המגוון וחומרי הגלם. זה המקום להדגיש כי גם כשמתכננים חתונה קטנה אפשר ליהנות מפינוק כמו סוויטה באולם, שעומדת לרשות בני הזוג להתרעננות. גם אם שמעתם על כמה מקומות לאירועים בשפלה, אל תוותרו על מה שיש לאולמי אילבן להציע לכם. באווירה, בשירות, בחוויה, בפינוקים.

 

 

נגישות