אולמי אילבן

אירוע ברית מילה

שלא כמו חתונות מרובות משתתפים או אירועי בר מצווה עתירי מוזמנים, מקובל מאוד כי אירוע ברית מילה ייערך באווירה פחות המונית ויותר נינוחה. עבור תושבי השפלה שמחפשים מקומות לאירועים באשדוד יש מקום אחד שיענה על כל הציפיות. אולמי אילבן מתמחים בכל סוגי האירועים וזה המקום לערוך גם אירוע ברית מילה ולא משנה כמה מוזמנים צפויים להגיע. במקום ניתן לערוך אירועים קטנים או בינוניים. האולם המרהיב והחדיש יכול להכיל ללא כל קושי אפילו 500 מוזמנים. אז למה אתם מחכים? בואו להתרשם ותרגישו בהבדל.

אולמי אילבן – יודעים לפנק אתכם

יש אולמות לאירועים שמבטיחים פאר והדר אבל כושלים דווקא בפרטים הקטנים שעושים את ההבדל. אנו מאמינים כי אירוע ברית מילה אמור לאפשר לכם, ההורים, ליהנות מהאירוע בראש שקט. לאחר הפקה של הרבה מאוד אירועי בר מצווה, נוכל להפיק גם בשבילכם יופי של אירוע, מבלי שתצטרכו לטרוח. יש לנו יופי של מערכת הגברה שתנעים את האירוע שלכם ויש לנו תאורה נעימה ואפילו חדר ואטרקציות לילדים, אם זהו סוג של אירוע ברית מילה שבו יש הרבה ילדים בין האורחים. באירוע שלכם, הרשו לנו לפנק אתכם עם תפריט מושקע כיד המלך ואווירה נעימה שאין כמוה בכדי לחגוג את בואו של הרך הנולד לעולם.

טבעי שתרגישו בנוח

יש מקומות לאירועים באשדוד שנראים יפה במבט ראשון אבל ברגע האמת, לא מרגישים בהם באמת בנוח. כאשר אירוע ברית מילה קרב ובא, אנו שואפים שכל הבאים בצל קורתנו ירגישו בנוח. אנו יודעים שיש הרבה מאוד אולמות לאירועים ולכן, אנו לא רק רוצים שתרגישו בנוח אלא גם שתרגישו מיוחדים. אולמי אילבן נוסדו על מנת להפתיע אתכם בשירות מכל הלב, באווירה נינוחה ועיצוב שלא נועד סתם כך, לנקר את עינכם. את אירועי הברית אנו מפיקים באווירה נוחה, מחבקת ומרנינה. את השולחנות אנו עורכים לכבודתם, מכל הלב, בשפע של צבע, נוי וחן. כל זאת, בשילוב תפריט טעים, המתכתב עם הטעם הישראלי, בתיבול ובשפע. אז כדי להרגיש בנוח באירוע שלכם, אולמי אילבן, בואו להתרשם.

נגישות