אולמי אילבן

אירועים לבת מצווה

כל ההורים מרגישים את זה – תמיד מועד בת המצווה מגיע מוקדם מדי. ממש קשה להאמין שהזמן חלף כל כך מהר ומי שהייתה הילדה הקטנה כבר כמעט והגיעה והייתה לנערה. ומכיוון שבת מצווה היום זה לא סתם אלא אירוע של ממש, אירוע כזה לא עורכים בבית. צריך לבחור מקום לכנס כי בסופו של דבר תתקיים התכנסות די נאה של חברים וקרובים. וצריך גם לחשוב על כל מיני אירועים לבת מצווה כדי שלא יהיה אפילו לרגע אחד דל או משעמם. מלהיב – ככה צריך לחגוג.

תכננו היטב ותראו את התוצאות

אם נדמה לכם שבת מצווה יכולה להיות אירוע שמארגנים כלאחר יד, דעו כי טעות לחשוב כך. כאשר מחפשים אולם אירועים לבת מצווה למעשה צריך לתכנן אירוע שיהיה כמעט כמו חתונה קטנה. לא לחינם מכנים את כלת בת המצווה בשם המחייב “כלה”. לא לחינם ההעדפה הרווחת היא לחפש מקום מיוחד לחתונה קטנה וכך לקבל אירוע עם אופי, מיוחד, מרגש שנוצרים בלב לתמיד.

איזה מקום מיוחד לאירוע יוכל להתאים? כדאי להעדיף אולם אירועים לבת מצווה שמספק את התשתית לאירוע מלהיב ובו משולבים הרבה אטרקציות. אולם עם כניסה מרהיבה לקבלת הפנים זה פשוט חובה. חייבים גם לבחור אולם המעוצב לתפארת ולא סתם אולם שיכול לשמש לכל היותר מקום לכנס שגרתי.

ואילו איוונטים או אירועים לבת מצווה כדאי לשלב? למשל, אפשר להכין מחרוזת שירים אישית, שתלווה את האירוע המיוחד. אפשר להקרין קליפים של ברכות או סרטון שהכינו ביחד בני המשפחה. אפשר לארגן מסיבת ריקודים ולפנק את כל המוזמנים בכיבוד טעים (ואם אפשר, אז עדיף שיהיה גם יחסית בריא…).

להפיק אירועים מושלמים

אולמי אילבן מהווים מקום מיוחד לחתונה קטנה שגם יודע להפיק ולרגש עם אירועים לצעירים ולצעירות, אירועים לבר מצווה וגם אירועים לבת מצווה. זהו מקום מיוחד לאירוע שנותן מעל ומעבר. תוכלו לקבל סיוע אישי בהפקת אירוע, עיצוב, תכנון תפריט. תוכלו לקבל מגוון אטרקציות כדוגמת קונסולות משחקים, מערכת הגברה, שולחנות משחק וסימולטורים ותשתית שמתאימה לכל אטרקציה נוספת שתרצו לשלב.

נגישות